Muzyka do zwiastunu filmowego oraz wystawy w galerii

4 pory roku to projekt artystyczny, który powstał z potrzeby tworzenia i inspiracji przyrodą. Rozpoczął się tworzeniem obrazów abstrakcyjnych nawiązujących kolorami do pór roku oraz zjawisk pogodowych. W miarę upływu czasu pojawiały się kolejne pomysły i współprace – powstała muzyka, świece oraz film. – Natalia Szajkowska


Muzyka do kolekcji Natali została stworzona w 4 częściowej formie. Każda z części ma swój odrębny i unikatowy charakter odpowiadający wybranej porze roku. Muzykę dopełniają dźwięki przyrody, które staranie wyselekcjonowałem i wkomponowałem w całość. Muzyka została zaprezentowana podczas wernisażu oraz posłużyła do montażu filmu Natalii.

KONTRASTY I ZMYSŁY wystawa Anety Lepiarczyk i Natalii Szajkowskiej
Od 10.07 do 27.08.2021 w galerii Strefart w Tychach.

Zobacz zwiastun kolekcji

 


Natalia Szajkowska
z wykształcenia i z pasji lekarka, w czasie wolnym – samozwańcza malarka. Kreatywna dusza, poszukująca inspiracji i małych radości pośród codziennych wyzwań i obowiązków. Kolekcja „4 pory roku” została namalowana między kwietniem 2020 a majem 2021 roku – w czasie, w którym szarość i powtarzalność dni mieszała się z lękiem i niepewnością. Antidotum, które pozwoliło odnaleźć balans i spokój okazało się być zanurzenie w kolorach pór roku oraz obserwacja cykliczności i zmienności przyrody. Owocem tego okresu jest pamiętnik w formie kolekcji obrazów.

Więcej o artystce – instagram: @n.szajkowska_art

Skontaktuj się ze mną

Adam Goik, aranżacje i kompozycje muzyczne do zastosowań komercyjnych. Realizacje z zakresu produkcji muzycznej i sound design. Skontaktuj się w sprawie wyceny Twojego projektu.

Obserwuj mnie w mediach społecznościowych